Mums ļoti patīk pērties un veldzēties tieši upes ūdeņos! Šādu iespēju varam piedāvāt arī Jums. Esam radījuši omulīgu, romantisku pirtiņu, pašā Lielupes krastā, ar atbilstoša izmēra terasi atpūtai vai grilēšanai.

Pirtiņu piedāvājam Jums jau izkurinātu, ar izmērcētām, pašu sietām bērza vai ozola slotiņām. Rūpējamies, lai vienmēr būtu pieejama dažādu tēju izlase, kuru varēsiet izmantot bez maksas.

  Pērtuve Jūs sagaidīs ar jaudīgu malkas pirtskrāsni, kura ātri uzkarst un pateicoties pamatīgam akmeņu daudzumam ilgi tur karstumu. Uz lāvām brīvi var apgulties pilnā augumā divi cilvēki, bet sasēsties astoņi. Pērtuvi esam aprīkojuši ar LED apgaismojumu, kuram ērti varat regulēt gan stiprumu, gan gaismas toni, radot savam noskaņojumam visatbilstošāko atmosfēru.

  Pirts priekštelpa ir gana plaša, lai pie galda izvietotos 6-8 cilvēki. Jūsu ērtībām tur atrodas neliels ledusskapis, mikroviļņu krāsns, tējkanna un nepieciešamais trauku minimums-šķīvji, glāzes un krūzītes. Par noskaņu rūpējas atbilstoši regulējams LED apgaismojums, ar telefonu vai jebkuru citu datu nesēju savienojams skaļrunis un, protams, dzīvā uguns, kuru varat vērot caur pirtskrāsns stiklotajām durtiņām.

  Svarīgs elements pēc pēršanās, lai pilnvērtīgi relaksētos, mūsuprāt, ir pilnā augumā atgulties un brīdi ļauties pilnīgam mieram. Siltākā laikā to var darīt uz āra terases, bet vēsākā arī pirts priekštelpā, viegli transformējot gala solu par ērtu guļvietu 2 personām.

   Āra terasi no upes norobežo dabīgu meldru siena, padarot Jūs neredzamus apkārtējai pasaulei, tai pat laikā ļaujot Jums vērot uz upes notiekošos procesus. Uz upi nonāksiet pa izgaismotu laipiņu, kura īpaši romantisku peldi padara diennakts tumšajās stundās. Stabilas metāla trepītes nodrošina ērtu un drošu iekāpšanu un izkāpšanu no ūdens.

  Terasē Jūsu ērtībām novietots 6 vietīgs dārza galds, grils un atpūtas krēsli. Arī labierīcības atradīsiet tepat aiz stūra. Turklāt auto piebraucams un novietojams tieši blakus pirtiņai.

  Esam padomājuši par tiem, kam relaksācijas procesu patīk izbaudīt garākā laika posmā – pirtiņā iespējams nakšņot! Pirts priekštelpa viegli transformējama par guļamtelpu, diviem līdz četriem cilvēkiem. Par ērtiem matračiem esam parūpējušies, esošais virtuves stūrīša aprīkojums ļaus Jums pagatavot brokastis, kuras varēsiet  izbaudīt ari uz āra terases vērojot saullēktu.

 Mūsu viesi bieži izmanto pirtiņu arī makšķerēšanai. Jo tieši no laipiņas sākas dziļums, kas dod iespēju grunts vai pludiņmakšķerēšanai, nepametot terasi. Tādā veidā tiek risināta, makšķerniekiem tik pazīstamā problēma – Ko darīt sievām, kāmēr vīri makšķerē? Pie mums sievas var baudīt pirti, sauļoties vai vienkārši atpūsties, bet vīri makšķerēt tai pat laikā esot kopā.

 Ar nepacietību gaidām ciemos  ari Jūs, lai varētu novēlēt Vieglu garu un patīkamu pēršanos!

APLŪKO MŪSU PIRTIŅU ARĪ SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Mēs esam arī
facebook.com

Apmeklē!