Šī celtne ir tikpat neparasta, kā tās tapšanas stāsts. Īpašnieku jaunībā slavenākais un iecienītākais restorāns un “tusiņu” vieta bija, nu jau nojauktā Jūras pērle, kuras atstātais iespaids bijis par spēcīgu impulsu mūsu “Upes pērles” radīšanai. Pirmais projekts bija vienkāršs un tiešs savā būtībā: no laikraksta izgriezts Jūras pērles attēls pielīmēts ainavas fotogrāfijai, kur plānots atjaunot esošo ostas māju. Ambiciozi un tieši-kā izsapņots. Arhitektam Jānim Bērzem ietērpjot ieceri profesionālā tēlā un vietai atbilstošā proporcijā radās ēka, no kuras paveras neaizmirstams skats uz Lielupes līkumu. Ne par velti pirmie vārdi, ko saka ikkatrs mūsu ciemiņš ir: “Kas par skatu! Iespaidīgi!”

Tā radās šī īpašā divstāvu atpūtas māja, kurā esat laipni gaidīti arī Jūs!

Pirmais stāvs sagaida ar dušu, labierīcībām un kompaktu pirti ar priekštelpu, no kuras pa taisno var mesties uz upi.

Otrajā stāvā izveidoti studijas tipa apartamenti ar labi aprīkotu virtuvi, dzīvojamo telpu, kas pilda ari ēdamzonas funkcijas, nodalītu guļamistabu un vannasistabu ar dušu un veļasmašīnu. Nelielais balkons ir kā radīts brokastošanai divatā.

Trešajā stāvā izveidota jumta terase, kur uzkāpjot, aizraujas elpa no iespaidīgā skata un dabas burvības. Šī vieta ir kā radīta gleznošanai, pārdomām un dabas varenības sajušanai.

Mājā ilgāku laiku dzīvot būs ērti 4 – 6 cilvēku ģimenei. Kopumā pieejamas 6 – 8 guļvietas. Svinībās satilps pat līdz 15 cilvēku.

Piemērota ģimenei vai diviem pāriem – 4 guļvietas. Mūsu pārdomātā vasaras māja sastāv no divām atsevišķām istabām un plašas terases. Mājā iebūvēts malkas kamīns, kas ne tikai radīs romantisku noskaņu, bet ari vēsākas dienas padarīs baudāmas. Iebūvēts virtuves stūrītis, ar nepieciešamo minimumu un ledusskapis, ļaus pagatavot un uzglabāt vieglas maltītes.

Plašā āra terase, kas atrodas zem viena jumta ar abām istabām, ir ideāla “čhill” zona laiskai atpūtai ar skatu uz upi vai māju ieskaujošo priežu mežu. Āra kamīns un lielais grils paver iespējas gatavošanai svaigā gaisā. Nedaudz palielinot sēdvietu skaitu, terase var kļūt ari par svinību vietu lielākai kompānijai līdz pat 10 – 15 cilvēkiem.

Labierīcības un ūdens pieslēgums ārpus mājas – koplietošanas telpās.

Esam padomājuši arī par tiem, kam relaksācijas procesu patīk izbaudīt garākā laika posmā – pirtiņā iespējams nakšņot! Pirts priekštelpa viegli transformējama par guļamtelpu, diviem līdz četriem cilvēkiem. Par ērtiem matračiem esam parūpējušies, esošais virtuves stūrīša aprīkojums ļaus Jums pagatavot brokastis, kuras varēsiet  izbaudīt arī uz āra terases vērojot saullēktu.

Āra terasi no upes norobežo dabīgu meldru siena, padarot Jūs neredzamus apkārtējai pasaulei, tai pat laikā ļaujot Jums vērot uz upes notiekošos procesus. Uz upi nonāksiet pa izgaismotu laipiņu, kura īpaši romantisku peldi padara diennakts tumšajās stundās. Stabilas metāla trepītes nodrošina ērtu un drošu iekāpšanu un izkāpšanu no ūdens.

Terasē Jūsu ērtībām novietots 6 vietīgs dārza galds, grils un atpūtas krēsli. Arī labierīcības atradīsiet, tepat aiz stūra. Turklāt auto piebraucams un novietojams tieši blakus pirtiņai.

Mēs esam arī
facebook.com

Apmeklē!