Varkaļu Ostā īpaši piedāvājumi sagaida tieši makšķerniekus:
✓ Airu laivu noma.
✓ Elektromotoru un lēnās izlādes akumulatoru noma.
✓ Eholotu noma.
✓ Laivu nolaizšanas slips ar elektrovinču laivu izcelšanai.
✓ Makšķerēšanas inventāra noma (spiningi, makšķeres, zivju uzķeramie tīkliņi, ēsmas).
✓ Nakšņošana kempinga mājiņās.
✓ Ērta zivju tīrīšanas vieta ar ūdens pievadu un nažu asināmo.

Katru gadu, sākot ar 1. maiju līdz ledum, visu diennakti, darbojas airu laivu noma. Piedāvājam ļoti ērtas, plašas, stabilas 3-4 vietīgas stiklšķiedras laivas komplektētas ar:
✓ Makšķeru turētājiem.
✓ Enkuru.
✓ Glābšanas vestēm un glābšanas riņķi.

Mēs piedāvājam nomā tādus Latvijā populārus un makšķernieku atzītus laivu modeļus, kā Lielā Pella, Lielā Līdaka+, Pella Fjord, Lotta 340 un individuāli izgatavotus modeļus. Laivas iespējams izīrēt kopā ar elektromotoriem un akumulatoriem. Visām mūsu laivām ir iespējams uzlikt ari piekaramo benzīna dzinēju, līdz pat 15 z/s. Laivas vienmēr ir tīras un izsmeltas, visām laivām ir koka grīdiņas.

Makšķerniekiem ar savām laivām ir iespēja tās komfortabli pievest pie pašas Lielupes, ērti nolaist ūdenī pa betonētu slipu, atstājot auto mūsu stāvvietā. Tāpat ir iespēja turēt laivu vai kuteri mūsu laivu stāvvietā visu makšķerēšanas sezonas laiku. Noķertās zivis iespējams notīrīt speciāli ierīkotā zivju tīrīšanas vietā un pagatavot uz vietas, izmantojot grilu vai žāvētavu. Par zivju aktivitāti un pēdējo dienu lielākajiem lomiem iespējams uzzināt mūsu mājas lapas aktualitāšu sadaļā vai zvanot mums pa tālruni +371 26 466 068.

Mēs esam arī
facebook.com

Apmeklē!