Daudzi viesi ierodas pie mums tikai viena iemesla dēļ – lai izbrauktu ar kuģīti. Ir ģimenes un draugu kompānijas, kas rezervē braucienus gadu no gada. Nu iedomājieties paši: kuģītis lēnām slīd pa saules pielieto ūdens virsmu, fonā skan viegls džezs, neuzbāzīgi, bet ar neatkārtojamu basu, ritmu notur kuģīša dīzeļa pukšķi, uz galda vieglas uzkodas un atdzesēts vīns, un Jums apkārt labākie draugi un viena vienīga dabas daile… Fantastiska, nesteidzīga un neaizmirstama atpūta!

Mēs vizinām ar īpašām, koka, Zviedrijā būvētām, antīkām motorjahtām, kuras ir restaurētas un tiek uzturētas mūsu pašu darbnīcā. Šosezon ūdenī Jūsu priekam motorjahta ADA, ar Lamborghini markas dīzeļdzinēju.Vienlaicīgi uz borta varam uzņemt 12 – 15 cilvēkus.

Brauciena galamērķi, protams, izvēlaties Jūs paši, taču esam izveidojuši vairākus maršrutus, kas laika gaitā ieguvuši popularitāti:

Minimālais ilgums apmēram 1 stunda 30 minūtes.

Brauciena laikā izbraucam visu Lielupes Dubultu cilpu, pa ceļam apskatām, bijušo Dinamo airēšanas bāzi; vietu kur 1972. gadā Jānis Streičš filmējis leģendāros kadrus ar Edgaru Liepiņu filmai Nepabeigtās vakariņas; atjaunoto Majoru dzelzceļa staciju; vietu, kas Jūrmalu ierakstījusi Ginesa rekordu grāmatā,-kāpēc?, tas lai paliek intrigai; Padomju laiku arhitektūras paraugu Dubultu dzelzceļa staciju; Ulmaņlaikā rakto Ozolgrāvi, kas bija viens no Lielupes iztaisnošanas mēģinājumiem.

Minimālais ilgums apmēram 3 stundas 30 minūtes.

Pa ceļam apskatam Varkaļu kanāla ieteku Lielupē; no cita skatupunkta ieraudzīsim Bulduru autotiltu un Priedaines dzelzceļa tiltu; brauksim garām Līvu akvaparkam; salīdzināsim Bulduru vēsturisko arhitektūru ar Priedaines moderno krastu apbūvi; aplūkosim slaveno restorānu Laivas; brauksim garām Lielupes un Priedaines jahtklubiem; galvenā pieturvieta – Baltā kāpa, ar neiztrūkstošu piestāšanu krastā un uzkāpšanu Baltajā kāpā. Kur plašās un neaizmirstamās ainavas iespaidā katram būs pienākums tukšot šampanieša glāzi. Ja laikapstākļi labvēlīgi, tad turpinām ceļu līdz Baltijas jūrai un izmetam loku ap kādu no ienākšanas bojām.

Mēs esam arī
facebook.com

Apmeklē!